Kamenjaš: Uprkos porazu u prošlom kolu pokazali smo da smo ekipa sa karakterom

Aba Liga

Kamenjaš: Uprkos porazu u prošlom kolu pokazali smo da smo ekipa sa karakterom

24. Decembar, 2021 12:45 SC Derby

Kamenjaš: Uprkos porazu u prošlom kolu pokazali smo da smo ekipa sa karakterom

Šef stručnog štaba, Andrej Žakelj i centar naše ekipe, Kenan Kamenjaš govorili su za medije prije utakmice sa Mornarom iz Bara.

"Očekuje nas tvrda i nimalo laka utakmica protiv Mornara. Iako su na početku sezone bili u rezultatskoj krizi do ovog trenutka su uspjeli podići svoju formu i puno su ozbiljniji. Ipak naš fokus je na nama da što bolje uđemo u meč sa dobrim trčanjem i energijom. Uprkos porazu u prošlom kolu pokazali smo da smo ekipa sa karakterom i da možemo odigrati kvalitetan meč protiv svakog protivnika. Godi nam igrati kod kuće i uz pravi pristup i dobru atmosferu imamo se čemu nadati sutra." - rekao je Kenan Kamenjaš.

I trener naše ekipe očekuje težak meč protiv Barana.

"Igramo protiv tima koji igra iz kola u kolo sve bolje, tako da sigurno dolaze motivisani i sa dosta sampouzdanja. Teška je nedelja iza nas, imamo određenih problema sa povredama, ali u subotu treba to da se zaboravi i da maksimalno budemo skoncentrisani na utakmicu. Moramo da energetski budemo na nivou poslednjih utakmica i da se borimo do kraja kako bi dostigli naš cilj", - rekao je Andrej Žakelj.