Naši momci su ubjedljivo savladali ekipu Danilovgrada

Prva A MCKL

Naši momci su ubjedljivo savladali ekipu Danilovgrada

20. Oktobar, 2020 Kk Studentski Centar

Naši momci su ubjedljivo savladali ekipu Danilovgrada

Naši momci su ubjedljivo savladali ekipu Danilovgrada - 63:96. Domaća ekipa je bolje krenula u meč i nakon 10 minuta vodili su 4 razlike. Već i drugom periodu je naša ekipa preokrenula, stegla odbranu i prednost je samo rasla. Na poluvrijeme se pošlo sa 11 poena prednosti naše ekipe. U nastavku je nastavljena dominacija i prednost je rasla do konačnih 33 poena. Zanimljivo je da su se svi igrači su se upisali u strijelce . Najefikasniji su bili Starovlah i Baćović sa 15 poena, Pavličević je dao 12, Slavković 11 a Drobnjak 10 poena. Hagedorn je imao 8 skokova a Baćović 7, dok je najbolji dodavač bio Pavličević sa 6 asistencija.