Studenti nastavljaju sa sjajnim partijama

Prva A MCKL

19. Decembar, 2020 Kk Studentski Centar

U petom meču za našu ekipu, a u 7. kolu crnogorske lige, Studenti su slavili na gostovanju protiv ekipe All Stars. Utakmica je odigrana u dvorani podgoričke Gimnazije "Slobodan Škerović" a rezultat je bio 70-88.

Domaćini su bili ravnopravan rival tokom prve četvrtine koja je završena vođstvom naše ekipe 21-19. Već do pauze na poluvremenu Studentski centar se "odlijepio" na dvocifrenu razliku. Naš tim je imao +15 tj. Rezultat je bio 36-51.
Domaća ekipa je 'zategla' odbranu u trećoj četvrtini i potpuno su se vratili u igru nakon 30 minuta. U poslednju četvrtinu se ušlo sa šest poena razlike. Međutim, izabranici Nenada Trajkovića su zaustavili nalet All Starsa i završili utakmicu bez većih problema.

Mvp utakmice je bio Tejić sa 21 poenom i 10 skokova. Megi je imao 19 poena a Baćović 17. Najbolji dodavač je bio Drobnjak sa 5 asistencija.