Studenti slavili i u šestom meču

Prva A MCKL

Studenti slavili i u šestom meču

26. Decembar, 2020 Kk Studentski Centar

Studenti slavili i u šestom meču

Ekipa Studentskog centra slavila je i u šestom meču crnogorske prve lige. Ovog puta naša ekipa je bila bolja od Primorja rezultatom 83:72.

Studenti su od prve četvrtine nametnuli ritam koji našoj ekipi odgovara, pa se na pauzu otišlo sa rezultatom 24-16.

Do poluvremena nije se puno mijenjala situacija, naši momci su održavali prednost koja ne bila +9 nakon 20 minuta. U drugom dijelu utakmice Studentski centar je održavao prednost, nisu davali gostima šansu za preokret.

Najefikasniji je bio Hadžibegović sa 19 poena, 5 skokova, 3 asistencije i čak 4 ukradene lopte. Starovlah ga je pratio sa 17 poena i 5 skokova, dok su Drobnjak, Tejić i Magee ubacili 12 poena. Drobnjak je upisao i 8 asistencija a Tejić 8 skokova.