Studenti slavili u gradskom derbiju, sa 12 pobjeda u plej-of!

Aba 2 Liga

28. Mart, 2021 Studentski centar

Studenti su slavili u trinaestom, poslednjem kolu regularnog dijela ABA 2 lige protiv Podgorice - 100:82. Naši momci su u 4 balona zabilježili 12 pobjeda iz 13 mečeva i usamljeni su na prvom mjestu ABA 2 lige. U četvrtfinalu nas očekuju mečevi sa ekipom Slobode iz Užica.

Od početka meča naš tim je uhvatio ritam koji nam odgovara i nakon 10 minuta bila je prednost od 8 poena razlike. U nijednom trenu protivniku nije dozvoljeno da se rezultatski priključi.

Na poluvrijeme se pošlo sa rezultatom 56-47, dok se u trećoj situacija nije mijenjala pa je rezultat bio 76-66.

U poslednjih 10 minuta otklonjena je bilo kakva šansa za preokret i meč je završen rezultatom 100:82.

Najefikasniji su bili Magee sa 21, Drobnjak 18, Slavković 14, Starovlah i Hagedorn po 11 poena. Hagedorn, Slavković i Allen su uhvatili po 6 lopti, dok su Allen i Drobnjak imali po 5 asistencija.