Studentski centar poražen od Budućnost Volija u drugom pripremnom meču

Prva A MCKL

Studentski centar poražen od Budućnost Volija u drugom pripremnom meču

11. Septembar, 2020 15:00 Kk Studentski Centar

Studentski centar poražen od Budućnost Volija u drugom pripremnom meču

Studentski centar poražen od Budućnost Volija u drugom pripremnom meču! Studentski centar je poražen rezultatom 89:61 u drugoj pripremnoj utakmici. „Studenti“ su odlično otvorili utakmicu, u prvoj četvrtini imali i 12 poena prednosti. Na poluvrijeme naša ekipa je bila u zaostatku 10 poena i nakon 20 minuta rezultat je bio 45:35. Ekipa se dobro držala i u narednih 10 minuta pa je na kraju treće četvrtine rezultat bio 65:50. U poslednjoj četvrtini naši momci su ostali bez energije što je ekipa Budućnost Volija znala da kazni i meč je završen rezultatom 89:61. Najefikasniji u našoj ekipi su bili Pavličević sa 15, Starovlah sa 13 i Slavković sa 8 poena. Najbolji skakač na utakmici je bio Starovlah sa 6 skokova, dok je najbolji dodavač bio Pavličević sa 4 asistencije.