Treća vezana pobjeda Studenata

Prva A MCKL

Treća vezana pobjeda Studenata

01. Novembar, 2020 Kk Studentski Centar

Treća vezana pobjeda Studenata

Studentski centar je nastavio sa odličnim partijama u crnogorskoj ligi. U trećem kolu u Tivtu protiv ekipe Teoda naši momci su slavili rezultatom U prve dvije četvrtine bila je veoma izjednačena borba. Nakon prvih 10 minuta oba tima su postigla po 25 poena. Na poluvrijeme je ekipa Teoda vodila 50:47. U drugom poluvremenu naša ekipa skuplja odbranu i time pravi veliku razliku. Na kraju trećeg perioda naši momci vode sa dvocifrenom razlikom -76:65. U poslednjoj četvrtini ekipa se potpuno 'odvaja' od Teoda i prednost dostiže i 30 poena razlike. Na kraju Studenti slave 106:76. Najefikasniji u našoj ekipi bio je Fletcher Megee sa 24 poena, sa nestvarnim šutem za 3 poena - 7 od 7! Pratili su ga Hagedorn sa 18 poena, Slavković 15, Pavličević i Starovlah po 14 i Drobnjak 13 poena. Tejić je bio najbolji skakač ekipe sa 13 skokova a Drobnjak asistent sa 8 asistencija.